Mesaj gönder
SHENZHOU CITY JUMAO COMMERCIAL AND TRADING CO.,LTD
E-posta vivisu606@hotmail.com Tel: 86-151-2783-7706
Evde >
SHENZHOU CITY JUMAO COMMERCIAL AND TRADING CO.,LTD Şirket Profili

SHENZHOU CITY JUMAO COMMERCIAL AND TRADING CO.,LTD

SHENZHOU CITY JUMAO METAL PRODUCTS CO., LTD.

Jumao Metal Ürünleri Şirketi, Çin'in Hebei PR Hengshui'de yer almaktadır. Sadece on yıl içinde, Jumao mimarlık endüstrisinde lider haline geldi.
 • Çin SHENZHOU CITY JUMAO COMMERCIAL AND TRADING CO.,LTD Şirket Profili
 • Çin SHENZHOU CITY JUMAO COMMERCIAL AND TRADING CO.,LTD Şirket Profili
 • Çin SHENZHOU CITY JUMAO COMMERCIAL AND TRADING CO.,LTD Şirket Profili
 • Çin SHENZHOU CITY JUMAO COMMERCIAL AND TRADING CO.,LTD Şirket Profili
Ana Pazar: Kuzey Amerika , Güney Amerika , Batı Avrupa , Doğu Avrupa , Doğu Asya , Güneydoğu Asya , Orta Doğu , Afrika , Okyanusya , Dünya çapında
İşletme Türü: Üretici , Dağıtıcı/toptancı , İhracatçı , Şirket ticaret , Satıcı
Markalar: Jummao
Çalışan sayısı: 20~50
Yıllık Satış: 2000000-10000000
Kurulduğu Yıl: 2016
İhracat c.c: 60% - 70%
Tanıtım

Shenzhou City Jumao Metal Products Co., Ltd. 2016'dan beri dekoratif tel örgü geliştirmiştir.Metal tel örgüBugün ürünlerin beş yüzden fazla spesifikasyonuna sahibiz. Fabrikamız CE tarafından sertifikalandı.Binanın görsel etkisini artırmaya kararlıyız.Müşterinin seçmesi için çeşitli malzemeler, renkler ve tasarımlar var.Tam ve verimli hizmetimiz ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır ve aşacaktır..Gelişkin tel örgülerimiz size çevre dostu ve uyumlu fantastik iç ve dış dekorasyonlar sunar.

 

Jumao Metal Products Co., Ltd. 2008'den beri yenilikçi uygulamaların başında.Kaplama, Güvenlik ekranları, tavanlar ve diğer dekoratif özellikler.Jumao, tasarımcılara en işlevsel projeyi bile güzellik eseri haline getirmek için yaratıcı özgürlük sunuyor.Göz kamaştırıcı doğal metalden çok çeşitli sonlandırmalarda bulunan ağ desenleri tedarik ediyoruz., parlak renkli kaplamalara veya bitirmeye. metal ağımız hem iç hem de dış olarak kullanılabilir, büyük ölçüde kendi kendini korur, dayanıklı ve esnek,Temel yapıya uyacak şekilde tasarlanabilir ve güvenlik ve güvenlik gereksinimlerini karşılayacak kadar sağlamdır.

 

Hizmet

 

 • 24 saat 24 saat telefon hattı
 • İşe koyma
 • Bakım
 • Kontrol
 • Güvenlik
 • Kalibrasyon
 • İşlem ve Bakım

 

Sıkı Kalite Kontrolümüz
 
Detaylı bir analiz
İdeal hazırlık
İhtiyaçlarınıza göre saklama
Güvenilir bir şekilde taşımak
Kalıcı olarak karıştırmak
Hafif dozlama
En iyi doldurma ve paketleme
Güvenli kullanım
Hijyenik şekilde uygulanması
Yavaşça palletize edin.
Esnek yükleme
Akıllı kontrol
 
 
Fabrikamız, Atölyemiz ve Nakliye Resimlerimiz
 
Çin SHENZHOU CITY JUMAO COMMERCIAL AND TRADING CO.,LTD şirket Profili 0
 
Çin SHENZHOU CITY JUMAO COMMERCIAL AND TRADING CO.,LTD şirket Profili 1
Çin SHENZHOU CITY JUMAO COMMERCIAL AND TRADING CO.,LTD şirket Profili 2
 
Çin SHENZHOU CITY JUMAO COMMERCIAL AND TRADING CO.,LTD şirket Profili 3
 
Takımımız
 
Şirketimiz "insan odaklı, dürüst yönetim" yönetim konseptine ve "üretim, üniversite ve araştırmayı birleştirme" geliştirme konseptine bağlıdır.ve "sadakat" kavramını, inanç, adanmışlık, uyum" ve kurumsal kültürün temel içeriği olarak "güvenilirlik, anlayış, hoşgörü ve takdir" ilişki prensibi."Kalite hayat demektir" ilkesine uygun olarak, müşteri beklentileri bizim arayışımızdır, "bilim ve teknoloji ve yönetime eşit önem veriyoruz, müşterilere gelişmiş teknolojiyi sunmaya devam ediyoruz,Yüksek kaliteli ürünler ve mükemmel hizmet, ve Çin'in ısı pompası endüstrisinde ulusal bir marka inşa etmeye çalışıyoruz.
Her müşterinin seçimini ve tanınmasını değerlendirin, her müşterinin eleştirilerine ve önerilerine saygı gösterin ve Century Chimelong'u önemseyen ve destekleyen her arkadaşına ve ortağına teşekkür edin.Şirket, satış sonrası mükemmel hizmetlerle satış pazarını güçlendirmeye ve genişletmeye devam edecek., ve samimiyetle daha iyi bir gelecek yaratmak için sizinle birlikte çalışmayı umuyoruz.
 
 
İyi yönetim, birleşik ekip, iyi hizmet sistemi ve zengin deneyim, şirketin sürdürülebilir gelişimi için sağlam bir temel oluşturdu.Şirket sürekli değişen pazarın ihtiyaçlarını karşılamak için sürekli yeni ürünler geliştiriyor.
 
Bu rekabetçi şirket, müşterileri için değer yaratmaya ve tüketicilerin çeşitli ihtiyaçlarını karşılamaya kararlıdır.
 
Yüksek motivasyonlu çalışanlarımızın ve tam yetenekli süreçlerimizin şirketin istikrarlı bir şekilde ilerlemesini sağlayacağından eminiz.Bizler eşsiz kültürümüz ve amacımızla birleştik.Üstün teknolojimize göre, müşterilere daha iyi bir deneyim sunacağız.

Herhangi bir zamanda bizimle iletişime geçin

86-151-2783-7706
Anping ilçesi,Hengshui şehri,Hebei eyaleti,Çin, otobüs durağının 2km güneyinde
Sorgularınızı doğrudan bize gönderin.